Formularz kontaktowy

  Formularz kontaktowy to szybka i wygodna forma uzyskania informacji. Wypełnij poniższe pola i oczekuj odpowiedzi.

  Potrzebujecie Państwo więcej informacji kontaktowych. Zapraszamy na podstronę KONTAKT.

  Pharmovit Organic

  Produkty organiczne to nie tylko chwilowa moda konsumencka, ale jedno z najważniejszych wyzwań dla producentów. Potwierdzona najwyższa jakość surowca, to nie jedyne kryterium, jakie trzeba spełnić. Równie ważna jest synergia składników i kompozycja. Dlatego nie powielamy powszechnie stosowanych wzorców i wyprzedzamy konkurencyjne firmy o kilka kroków. Zaskoczenie i niekłamana oryginalność. Do tego wyrafinowane opakowanie i jakość, której nie można niczego zarzucić. Emocje towarzyszą naszym klientom już od pierwszych chwil kontaktu z produktami Pharmovit Organic. To czyni z nas niekwestionowanego lidera Eko branży.

  Witaminy bio

  Organiczne witaminy o najwyższej biodostęności, dobrze przyswajalne i całkowicie naturalne. Pozyskane z ekologicznych ekstraktów roślinnych, opakowane w celulozową bio kapsułkę. Jedyna taka certyfikowana seria preparatów witaminowych w Polsce.

  Witaminy BIO Pharmovit

  Minerały bio

  Tylko organiczne, naturalnie występujące w przyrodzie sole mineralne są dobrze przyswajalne przez ludzki organizm, kilkunastokrotnie więcej niż ich nieorganiczne odpowiedniki. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy linię organicznych, certyfikowanych minerałów. To jedyna taka seria preparatów mineralnych w Polsce.

  Witaminy BIO Pharmovit

  Ekstrakty bio

  Ekstrakty to skoncentrowane preparaty ziołowe. Do ich produkcji użyliśmy organicznych ziół z najdalszych zakątków świata – od tych tradycyjnie stosowanych w Europie po te wykorzystywane w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej czy Ameryce Południowej.

  Ekstrakty BIO Pharmovit

  Błonniki bio

  Dzięki zmikronizowanej postaci zachowują właściwości roślin, z których zostały pozyskane. Do wyboru w dwóch formach: w proszku lub roślinnych kapsułkach.

  Błonniki BIO Pharmovit

  Certyfikaty

  Produkty serii Pharmovit Organic posiadają certyfikat rolnictwa ekologicznego nadany przez jednostkę certyfikującą Bioekspert PL-EKO-04 Rolnictwo Polska.

  Certyfikat Rolnictwa ekologicznego