Formularz kontaktowy

  Formularz kontaktowy to szybka i wygodna forma uzyskania informacji. Wypełnij poniższe pola i oczekuj odpowiedzi.

  Potrzebujecie Państwo więcej informacji kontaktowych. Zapraszamy na podstronę KONTAKT.

  EKO=BIO=ORGANIC

  Produkcja artykułów ekologicznych to duże wyzwanie dla każdego producenta. Ściśle określone wymogi oraz konieczność poddania się certyfikacji ekologicznej powoduje, że niewiele Firm może pochwalić się posiadaniem odpowiednich certyfikatów i z dumą mówić o sobie, jako o producencie produktów BIO. Jeszcze mniej jest firm, które wprowadzają w tym zakresie produkty innowacyjne.

  Jedną z takich firm jest firma Pharmovit, która od kilku lat z powodzeniem wprowadza na rynek suplementy diety opatrzone certyfikatem PL-EKO-04. Oznacza to, że nasze produkty zawierają co najmniej 95% składników pochodzenia organicznego, a także że cały proces ich produkcji jest ściśle kontrolowany co pozwala zapewnić najwyższą jakość produktu.

  Wśród produktów oznaczonych certyfikatem PL-EKO-04 w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo – błonniki, ekstrakty, a także innowacyjne w skali kraju witaminy i minerały. Nasze linie BIO witamin i minerałów to jedyne takie linie produktów w Polsce!

  Witaminy bio

  Organiczne witaminy o najwyższej biodostęności, dobrze przyswajalne i całkowicie naturalne. Pozyskane z ekologicznych ekstraktów roślinnych, opakowane w celulozową bio kapsułkę. Jedyna taka certyfikowana seria preparatów witaminowych w Polsce.

  Witaminy BIO Pharmovit

  Minerały bio

  Tylko organiczne, naturalnie występujące w przyrodzie sole mineralne są dobrze przyswajalne przez ludzki organizm, kilkunastokrotnie więcej niż ich nieorganiczne odpowiedniki. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy linię organicznych, certyfikowanych minerałów. To jedyna taka seria preparatów mineralnych w Polsce.

  Witaminy BIO Pharmovit

  Ekstrakty bio

  Ekstrakty to skoncentrowane preparaty ziołowe. Do ich produkcji użyliśmy organicznych ziół z najdalszych zakątków świata – od tych tradycyjnie stosowanych w Europie po te wykorzystywane w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej czy Ameryce Południowej.

  Ekstrakty BIO Pharmovit

  Błonniki bio

  Dzięki zmikronizowanej postaci zachowują właściwości roślin, z których zostały pozyskane. Do wyboru w dwóch formach: w proszku lub roślinnych kapsułkach.

  Błonniki BIO Pharmovit

  Certyfikaty

  Produkty serii Pharmovit Organic posiadają certyfikat rolnictwa ekologicznego nadany przez jednostkę certyfikującą Bioekspert PL-EKO-04 Rolnictwo Polska.

  Certyfikat Rolnictwa ekologicznego